Tanie strony internetowe

Każdy zadaje sobie to pytanie – ile powinna kosztować strona internetowa, jakie powinna mieć parametry i funkcjonalność. Z powodu mnogości ofert jakie widnieją na naszym rynku rodzi się pytanie czy opłaca się kupować strony za małe pieniądze. Naszym zdaniem odpowiedź jest niesamowicie prosta – zdecydowanie tak!

W obecnych czasach praktycznie każdy szanujący sie przedsiębiorca powinien posiadać swoją wirtualną wizytówkę w Internecie. Obojętnie czy jest to mała, jednoosobowa działalność gospodarcza czy wielka firma – stronę po prostu trzeba posiadać! Nawet wspomniane mikroskopijne firemki o lokalnym zasięgu mogą dzięki temu zyskać nowych klientów. To dokładnie to tej grupy odbiorców skierowane są tanie strony internetowe – kosztujące niewiele ale będące godną wizytówką przedsiębiorcy w globalnej sieci. Zawsze też – można wraz z rozwojem działalności rozbudować taką witryną ale obecnie nie musimy przeznaczać na nią zbyt wygórowanych kwot. Warto jedynie pamiętać, że nawet tania strona internetowa (www) musi się prezentować profesjonalnie. Dlatego, przy wyborze zleceniobiorcy warto zapoznać się z jego portfolio i przyjrzeć się wcześniejszym dokonaniom. Profesjonalistów od naciągaczy naprawdę nie jest wcale tak trudno odróżnić, dlatego warto poświęcić trochę czasu na przyjrzenie się co najmniej 4-5 ofertom.

One thought on “Tanie strony internetowe

  1. Pytanie tylko czy taka tania stronka spełni swoje zadanie. Ja próbowałem i o ile na początku działalności to wystarczy to później trzeba niestety zainwestować. “Jak cię widzą tak cię piszą” – jeśli próbujesz robić wrażenie profesjonalnej firmy to stronka za 300zł będzie tylko kulą u nogi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *